5 optymistycznych seriali, które warto teraz obejrzeć

Dwa tygodnie w zamknięciu mogą dla wielu z Was wydawać się niewykonalne, zwłaszcza jeśli jesteście aktywni i nie potraficie usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż minutę. Ale to jest teraz ABSOLUTNIE KONIECZNE. Nie bagatelizujmy tego, to specjalny czas, w którym musimy wszyscy o siebie zadbać. Bądźmy jednak dobrej myśli i nie dajmy się ponieść panice. Wykorzystajmy dobrze ten czas.

Nie marzyły Wam się dwa tygodnie odpoczynku od zgiełku? Spędzanie wspólnego czasu na kanapie? Leniwe popołudnia, nadrabianie zaległości w książkach i serialach, robótki ręczne, generalne porządki, przegląd szafy czy może spokojny czas na planowanie Waszego wesela? To wszystko możecie teraz zrobić, tylko pamiętajcie – zostańcie w domu!

Wykorzystaj ten czas dobrze – zaplanuj swój ślub i wesele

W końcu możecie w spokoju przeglądać oferty usługodawców ślubnych, planować rozmieszczenie Gości, projektować zaproszenia, wybierać playlisty na wesele. Wreszcie macie na to czas! Nie wahajcie się też, czy pisać do usługodawców o wysłanie oferty i więcej szczegółów – oni też siedzą teraz w domu i dla nich także jest to trudny czas. I bądźcie spokojni, to wszystko w końcu minie, a Wy będziecie mieć wesele jak z bajki.
A kiedy już zabraknie Wam sił…? Zapraszamy na seans!

5 seriali, które warto obejrzeć w ramach akcji #zostańwdomu – nasz subiektywny wybór

To jest ta okazja, by nadrobić zaległości w serialach i to bez wyrzutów sumienia! Zdecydowaliśmy się wybrać te seriale, które chociaż na chwilę odciągną Wasze myśli od wszystkiego, co dzieje się na zewnątrz, a Wam dostarczą trochę niewymagającej rozrywki. Oto nasze propozycje!

Grace i Frankie

To niezwykle ciepły i zabawny serial, który opowiada historię dwóch (już starszych – chociaż jakże żywiołowych) różnych, jak woda i ogień, kobiet wiodących wygodne życie u boku swoich mężów – wspólników z wpływowej firmy prawniczej. Jednak ta sielanka nagle legnie w gruzach, gdy mężowie oznajmiają im, że są zakochani i zamierzają… się pobrać! To niezwykle zabawne perypetie wyjątkowych kobiet i ich rodzin. Serial ten ma aż 6 sezonów, więc na pewno nie będziecie się nudzić! Dodatkowy plus od nas za kilka wyjątkowych i nieszablonowych ślubów i wesel!

Easy

To coś dla fanów wielowątkowych opowieści. Serial ten opowiada miłosne perypetie mieszkańców Chicago. Przedstawia różne rodzaje miłości, codzienne życie, które jest już nierozerwalne z nowymi technologiami, a losy bohaterów krzyżują się na różnych etapach ich życia. Serial ma bardzo przyjemny klimat, a żaden temat nie jest w nim tabu.

Sex Education

A propos tematów tabu… Serial nie tylko edukacyjny i nie tylko dla nastolatków. To perypetie młodego Otisa, który zaczyna udzielać w szkole porad seksualnych naśladując swoją matkę – seksuolożkę, w którą wciela się fenomenalna Gillian Anderson! Brytyjski humor i wyraziści bohaterowie gwarantują świetną zabawę!

Jak poznałem waszą matkę

To już klasyk, który zapewni Wam długie godziny rozrywki. Ted opowiada swoim dzieciom perypetie swoich przyjaciół i okoliczności, w jakich poznał ich matkę. To aż dziewięciosezonowa opowieść, ale bardzo pozytywnie nastrajająca. Tu także kilka wyjątkowych ślubów i wesel!

Przyjaciele

Tego serialu nie musimy przecież przedstawiać! Króluje on już od wielu lat i nadal bawi rzesze widzów. Może warto sobie odświeżyć losy sześciorga nowojorczyków w oczekiwaniu na nadchodzący odcinek specjalny? W Przyjaciołach także zobaczycie kilka ślubów i wesel, głównie za sprawą miłośnika małżeństw – Rossa! 😉

Wszystkie nasze propozycje możecie obejrzeć na Netfliksie!

#zostańwdomu – podsumowanie

Moglibyśmy tę listę jeszcze przedłużać, ale przecież musi Wam też wystarczyć czasu na planowanie Waszego wesela. Mamy nadzieję, że ten domowy czas spędzicie w dobrych nastrojach ze swoimi bliskimi. Pamiętajcie, to także od nas wszystkich zależy, jak szybko się to skończy! Ślemy Wam uściski i czekamy na Wasze propozycje seriali do obejrzenia!

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *