Gabriel - fotograf
Cześć! Mam na imię Gabriel. Fotografuję. W fotografii kocham humor i szczerość. W czasie pracy obserwuję, zamiast bawić się w reżysera. Sztuczne, pozowane zdjęcia to nie moja bajka, choć kilka takich z chęcią dla Was wykonam. Jestem wdzięczny losowi, że mogę robić to co robię. Kocham moją rodzinę, snowboarding i olimpijsk...