Za mundurem Panny sznurem – czyli ślub z wojskowym!

Niektórzy Panowie Młodzi decydują się na nieco odmienny strój ślubny. Nie wszyscy decydują się na pojawienie się przy ołtarzu w garniturze czy smokingu. Są pewne grupy, które chcą podkreślić swoją pasję, swój zawód, swoje pochodzenie czy korzenie. Do tej ekipy zaliczają się także Panowie z służb mundurowych, którzy wybierają odświętny mundur jako swój ślubny strój. Zobaczmy zatem, jak się prezentują!

Z odznakami przy ołtarzu

Bardzo często Panowie Młodzi, którzy pracują w służbach mundurowych decydują się na włączenie elementów związanych z służbą także w dzień ślubu i wesela. Wielu z nich wybiera odświętne mundury zamiast garnituru. Podkreślają dzięki temu swoje przywiązanie do służby. No i, trzeba przyznać otwarcie, wyglądają wyjątkowo i wcale nikogo nie dziwi stare, polskie powiedzenie…

Wojskowe akcenty podczas ślubu

Mundur Pana Młodego to jednak nie jedyny wojskowy akcent, który spotkać możemy na ślubach. Bardzo często koledzy czy rodzina, która również odbywa służbę, włącza się w dzień ślubu, między innymi przygotowując salwę honorową, ustawiając się w szpalerze podczas wyjścia Panny Młodej czy po prostu towarzysząc Panu Młodemu przy ołtarzu, także w odświętnych mundurach. Takie akcenty sprawiają, że ceremonia zaślubin staje się bardziej osobista i nadają jej niecodziennego charakteru!

Zobacz także: 

Zdjęcia: Damian Fużyński, Fużyński Fotografia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *