Wesele w namiocie – jak stworzyć piękną przestrzeń?

Wesele w namiocie to świetne rozwiązanie dla Par, które chcą mieć dowolność w tworzeniu dekoracji i chcą nadać przyjęciu specyficzny klimat. Obiekty bardzo często już samym swoim wystrojem, materiałami, z których są wykonane, narzucają jakiś styl. Namiot natomiast jest dość neutralnym wnętrzem, które będzie niczym kameleon i przy okazji nada namiastkę plenerowego klimatu. Zobaczcie sami! 

Dowolność wystroju – czyli stwórzcie swoje miejsce marzeń! 

Marzy Wam się klimat rustykalny? Proszę bardzo! Wystawne, eleganckie przyjęcie! Czemu nie! Ciekawe oświetlenie? Żywe kwiaty? Sukulenty, drewniane konstrukcje, metalowe elementy? Tak, tak, tak! To wszystko jest możliwe, kiedy decydujecie się na organizację przyjęcia weselnego w namiocie! 

A co z pogodą? 

To, że organizujecie wesele w namiocie, nie znaczy, że pogoda musi być idealna. Takie namiotowe sale mogą być wyposażone w klimatyzację, ogrzewanie, solidne parkiety, szatnie i wszystko co potrzebne, by zorganizować przyjęcie! Nawet deszcz Wam nie przeszkodzi, a jeśli będziecie mieli transparentne ściany w namiocie, to nawet będziecie mogli się rozkoszować spadającymi kroplami! Jeśli nadal się zastanawiacie, to spójrzcie jak wyglądało przyjęcie Magdy i Michała i przekonajcie się sami, jak pięknie może być w namiocie!

Zobacz także: 

Zdjęcia: Charlottesse Photography

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *