Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ i aż 2 gości specjalnych!

Targi ślubne UROCZYSTOŚĆ

Już w dniach 13-14 kwietnia w przestrzeni Szarotki, na terenie Fortu Mokotów w Warszawie, odbędzie się piąta edycja Targów Ślubnych UROCZYSTOŚĆ. Tym razem czeka na Was aż dwóch gości specjalnych… A może nawet trzech! O kim mowa? Zapraszamy do przeczytania artykułu.

Targi ślubne UROCZYSTOŚĆ – goście specjalni

W industrialnych wnętrzach Szarotki pojawią się cenieni usługodawcy, tacy jak Charlottesse Photography, Osada Dębowo, Method Shop czy Zolline Jewelry. Będziecie mogli też zobaczyć  najnowsze trendy na żywo – dzięki obecności Z rózgą do ślubu. Firma wykonuje papierowe dekoracje z włoskiej krepiny, które na nowo interpretują słowiańskie tradycje. To ekologiczne ozdoby, a ich historia sięga końca XIX wieku.

Jako goście specjalni podczas wiosennej edycji targów pojawią się:

  • Petite Maison – stworzona przez Zosię Ślotałę marka z ekskluzywnymi ubrankami dla dzieci,
  • duet projektantów Paprocki & Brzozowski, którzy zaprezentują kolekcję First Time. To 35 wyjątkowych modeli sukni ślubnych i wszystkie je będzie można zobaczyć na żywo.

Targi UROCZYSTOŚĆ – szczegółowe informacje

Wiosenna edycja Targów Ślubnych Uroczystość odbędzie się 13 i 14 kwietnia w godzinach od 11:00 do 18:00 w Szarotce (przy Racławickiej 99). Wstęp kosztuje 10 zł. Pamiętajcie zabrać ze sobą pieniądze, bo płatność jest możliwa tylko gotówką!

Więcej informacji o wydarzeniu możecie znaleźć tutaj.

Zdjęcia: Charlottesse Photography

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *