Targi Silesia Wedding Day 1 grudnia – sporo nowości!

Na początku grudnia powraca największe alternatywne wydarzenie ślubne w Polsce! Jeśli właśnie zabieracie się za organizację swojego ślubu, będziecie zachwyceni. Z pewnością warto pojawić się w Katowicach, nawet jeśli oznacza to dla Was dłuższą wycieczkę samochodem! Jeśli tematyka ślubna jest Wam bliska i już dobrze znacie Silesia Wedding Day – również nie będziecie się nudzić. Pojawi się bowiem wielu nowych wystawców, a także strefa VIP z atrakcjami dla Panien Młodych!

Silesia Wedding Day – świeża krew!

Jeśli marzy się Wam ślub w Chorwacji – tutaj spotkacie ekipę, która go dla Was zorganizuje. Jeśli szukacie nowych rzeczy – może zainteresuje Was interaktywna księga gości? Poza tym w Walcowni (bo tam odbędzie się event) znajdziecie przedstawicieli wielu świeżych brandów z branży dekoracyjnej, fotograficznej czy zaproszeń.

Strefa VIP na alternatywnych targach

Stworzenie strefy VIP to zupełna nowość i szansa na pewnego rodzaju wedding rehearsal dla wszystkich Panien Młodych. Tutaj będziecie miały możliwość przymierzyć suknie ślubne, buty czy szlafroki, a także przetestować upięcia włosów i makijażKEJRAA PHOTOGRAPHY wykona dla Was portrety! W cenie biletu zawarty jest też dostęp do open baru 🙂

Więcej informacji na temat możliwości zakupu biletów (w tym do strefy VIP) oraz wystawców znajdziecie tutaj.

Zdjęcia: Katarzyna Adamczyk fotografia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *