Ślub kościelny Uli i Macieja… w stylu boho!

O kolorystyce ślubnej napisano już wiele. Wiemy, że łatwo jest podjąć decyzję o wyborze mniej oczywistych kolorów i gatunków kwiatów. Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy złoto-pomarańczowa kolorystyka jest dla Ciebie, być może zainspirują Cię zdjęcia ze ślubu Uli i Macieja.

Ślub boho – polne kwiaty w bukiecie ślubnym

Motywem przewodnim tego ślubu boho była polna roślina – wrotycz. W bukiecie ślubnym znalazły się same ogrodowe kwiaty: róże ogrodowe, nawłoć, dalie, astry, kraspedie.

Ślub boho może być także w kościele!

Ślub w stylu boho nie jest zarezerwowany wyłącznie dla łąk, lasów i plaż przy jeziorach. Odpowiedni wybór kościoła, a także dodatków sprawi, że możecie stworzyć ten klimat także w kościele. Takiego wyboru dokonali Ula I Maciej. Delikatne dodatki świetnie komponowały się z miejscem ślubu – starym kościołem w Chludowie.

Alternatywa dla welonu ślubnego

Ula wybrała sukienkę w każdym calu w stylu boho – grube koronki, wstążki, frędzle, wzory. Całość dopełniła opaska, która z przodu delikatnie zdobi fryzurę, natomiast z tyłu wydłuża się i zagęszcza, co sprawia, że uzyskujemy efekt nietradycyjnego, alternatywnego welonu.

Zdjęcia: Mariola Żołądź Photography
Florystyka: Pracownia Zieleni
Obrączki: SAVVY
Suknia: Atelier Renata Potrzeba
MUA: Natalia Cybul – Make Up
Fryzura: Pracownia fryzjerska M
Welon: Małgorzata Górecka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *