Silesia Wedding Day 7 już 17 marca!

Silesia Wedding Day - alternatywne targi ślubne

Wiosenne wydarzenia ślubne ruszają pełną parą. Będzie można podczas z nich rzucić okiem na świeże pomysły w branży, które zdecydują o wyglądzie najpiękniejszych tegorocznych ślubów. Jednym z tych wydarzeń są alternatywne targi ślubne Silesia Wedding Day. Zapraszamy Pary Młode już 17 marca!

Alternatywne targi ślubne w industrialnych przestrzeniach

Podobnie jak w przypadku poprzedniej edycji, targi odbędą się w Walcowni w Katowicach. Industrialne, nienarzucające się wnętrze pozwala wystawcom prezentować przeróżne pomysły na śluby i wesela. Kogo będziecie mogli spotkać tym razem?

Silesia Wedding Day – duża grupa fajnych wystawców

Poza organizatorką Kasią Adamczyk (Pyrchałą), w Walcowni pojawią się tym razem także: Projekt Nakryty Stół, Pani Bukiet, Krakoski Hultaj i wielu innych. Jak zwykle lista wystawców jest przekrojowa, dzięki czemu będziecie mogli skompletować wszystkich wykonawców na Wasze wesele.

Jak wyglądała poprzednia edycja alternatywnych targów?

Powyżej możecie zobaczyć film Love Stories by Studio Pstro, który dokumentuje poprzednią edycję targów. Dwie rzeczy są pewne – raczej nigdzie indziej nie zobaczycie tylu alternatywnych firm i tylu Par podobnych do Was, zainteresowanych ich usługami. Zapraszamy!

Targi ślubne odbędą się w godzinach 12:00-17:00. Bilety wstępu kosztują 10 zł i można je kupić przed wejściem, płacąc kartą lub gotówką. Więcej tutaj.

W artykule wykorzystano zdjęcia z poprzedniej edycji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *