Przygotowania Pana Młodego – czyli whisky, cygara i luz?

Wszyscy skupiamy się zawsze bardziej na przygotowaniach Panny Młodej do ślubu. Ta celebracja ubierania sukni, robienia makijażu czy fryzury i picie prosecco z druhnami ma swój wyjątkowy klimat i jest to bardzo ważna chwila dla Panny Młodej. Z pewnością pełna ekscytacji i niesamowitych emocji. A jak jest w pokoju Pana Młodego? Czy ubieranie garnituru trwa tyle, co przygotowania Panny Młodej? Co zatem dzieje się za zamkniętymi drzwiami? Sprawdźmy! 

Relaks, drinki i męskie rozmowy? 

Nikt nie powiedział, że Panu Młodemu nie towarzyszy także ekscytacja podczas przygotowań. To z pewnością równie ważny dla nich moment. Możliwe, że nie jest to jednak tak pochłaniający proces, jak w przypadku przygotowań Panny Młodej i druhen, ale jest to też klimatyczny moment dla Pana Młodego i jego drużbów. Mogą zamknąć się w ich men’s cave, popijać whisky i przygotowywać się do ślubu! 

Bez stresu i na zupełnym luzie czy może jednak kłębek nerwów? 

To, jaką postawę będzie miał Pan Młody podczas przygotowań, zależy wyłącznie od jego osobowości. Może być wyluzowany, a może towarzyszyć mu duży stres. Taka sama sytuacja może przecież dotyczyć Panny Młodej. To, jak każde z nich przeżywać będzie tę chwilę, to naprawdę indywidualna kwestia. Z naszej strony możemy powiedzieć tylko, że możecie spokojnie odetchnąć, ponieważ już za chwilę zobaczycie swoją drugą połówkę i razem wkroczycie na nową drogę w życiu!

Zobacz także: 

Zdjęcia: Czułe Kadry – duet fotografów ślubnych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *