Popołudnie w Paryżu – czyli sesja zaręczynowa w stolicy miłości

Sesja narzeczeńska w Paryżu. Brzmi cliché, prawda? Na pewno spodziewacie się, że pokażemy Wam ujęcia zakochanej Pary przy wieży Eiffla niczym z romantycznej komedii. I chociaż taka „tradycyjna” sesja może być Waszym marzeniem (i wcale nas to nie dziwi, bo to w końcu Paryż!), to dzisiaj chcemy Wam pokazać to piękne miasto od trochę innej strony. Od strony, którą mogą odkryć tylko prawdziwi Paryżanie, miłośnicy tego miasta i doświadczeni fotografowie. Zapraszamy!

Romantyczny spacer uliczkami Paryża

Na pewno znacie wszystkie obowiązkowe do zobaczenia punkty turystyczne Paryża, dlatego nie będziemy o nich pisać, bo ich zdjęcia możecie przecież zobaczyć w wielu reportażach. My natomiast chcemy Was przeprowadzić ulicami Paryża w poszukiwaniu jego prawdziwej esencji, a towarzyszyć nam będzie fotograf Luke Sezeck, który zna Paryż jak własną kieszeń.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że Paryż jest oblegany przez turystów przez 365 dni w roku i nie jest łatwo znaleźć ustronne miejsce, gdzie nie będziecie musieli się przepychać łokciami wśród tłumów. Nawet w czasie pandemii Paryż żyje swoim życiem na tyle, na ile to obecnie możliwe. Zatem jak znaleźć prawdziwe perełki, miejsca, w którym będziecie tylko Wy, gdzie będziecie mogli być swobodni i poczujecie prawdziwego ducha serca świata? 

Sesja narzeczeńska w Paryżu – o czym pamiętać?

Jeśli nie znacie dobrze Paryża, to będziecie potrzebować pomocy w odnalezieniu tych niesamowitych miejsc. Oczywiście, możecie zrobić dogłębny research, ale nic nie zastąpi osoby, która zna każdy zakątek Paryża. A najlepiej będzie, jak tą osobą będzie właśnie Wasz fotograf! Nie dość, że doskonale będzie orientował się w topografii miasta, pokaże Wam jego urokliwe zakątki, to jeszcze doskonale wie, jakie miejsca będą idealne jako tło Waszej sesji. Dzięki takiemu doświadczeniu fotografa, zrealizujecie wspólnie oryginalną sesję paryską, która wcale nie będzie kojarzyć się z przelukrowaną sceną miłosną, ale będzie po prostu uwiecznieniem Waszej miłości w niesamowitych okolicznościach architektury i przyrody!

Oswojenie się z obiektywem – czyli jak wykorzystać sesję zaręczynową?

Taka sesja zaręczynowa to nie tylko okazja do zwiedzenia miasta miłości i uwiecznienia tych pięknych wspomnień, ale także możliwość oswojenia się z obiektywem, który towarzyszyć Wam będzie w dniu ślubu i wesela. Dla wielu osób pozowanie do zdjęć może być naprawdę stresujące, dlatego dużą wartością będzie właśnie możliwość przećwiczenia. Doświadczony fotograf zadba o Wasz komfort i sprawi, że będziecie czuć się swobodnie, a sesja przebiegać będzie naprawdę naturalnie. Poza tym kto będzie się przejmował aparatem, kiedy otacza nas klimat Paryża? 🙂

Zdjęcia: Luke Sezeck Photographer

Zobacz także: 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *