Oryginalny sylwester we dwoje – 3 pomysły!

Wielkimi krokami zbliża się ta jedyna noc, w którą żegnamy miniony rok i z radością witamy nowy. Pomysłów na sylwestra może być wiele, ale co jeśli nie interesuje Was domówka w gronie znajomych lub zorganizowana impreza z serpentynami i disco polo? Rozwiązaniem jest sylwester we dwoje. W domu? Niekoniecznie! Podpowiadamy, jak ciekawie spędzić sylwestrową noc, aby wspominać ją jako jedną z najlepszych w życiu.

Sylwestrowy wypad na narty

Kto powiedział, że sylwestra trzeba spędzić w eleganckich strojach z kieliszkiem szampana w ręku? Równie dobrze można zorganizować oryginalny sylwester we dwoje w górach! Wspólne, sylwestrowe szaleństwo na stoku to doskonały pomysł dla aktywnych Par, które lubią łamać konwenanse. Taki sylwestrowy wypad na narty możecie uwieńczyć miłym wieczorem, zawinięci w ciepłe koce przy kominku z kubkiem grzańca. Będzie to doskonała okazja do poznania nowych osób, być może spotkacie też inne Pary, które zdecydowały się na taki nietypowy sylwester we dwoje. Zorientujcie się, czy w miejscu, w którym rezerwować będziecie nocleg, nie ma w planie wspólnego, sylwestrowego wieczoru, ponieważ często z tej okazji organizowane są dodatkowe atrakcje.

Retro sylwester we dwoje

Jeśli jednak chcielibyście spędzić ostatnią w roku noc w bardziej wykwintny sposób, sprawdźcie, gdzie możecie się udać na imprezę przebieraną w stylu retro. W ostatnich latach moda na imprezy, a wręcz bale organizowane w tej estetyce, zyskuje na popularności. To doskonały pomysł na oryginalnego sylwestra we dwoje. Już samo przygotowywanie strojów może okazać się doskonałą zabawą, zwłaszcza jeśli poświęcicie mu więcej czasu i dopracujecie swoje pomysły na ubiór. Taki retro sylwester z pewnością zorganizowany zostanie w dobrym smaku, ze świetnie dobraną muzyką lub zespołem jazzowym grającym na żywo.

A może sylwester we dwoje w ciepłych krajach?

W Polsce o tej porze roku zazwyczaj śnieży (choć coraz rzadziej…) lub pada. Dlaczego więc nie zorganizować sylwestra w promieniach słońca na plaży? Sylwester we dwoje spędzony na wspólnym wyjeździe do odległego, ciepłego kraju pozwoli Wam prawdziwie zrelaksować się, odprężyć oraz powrócić w Nowym Roku z dużym ładunkiem pozytywnej energii. Warto sprawdzić oferty last minute na stronach biur podróży, ponieważ w ten sposób możecie niewielkim kosztem pozwolić sobie na oryginalnego sylwestra we dwoje pod palmami. Gdzie najlepiej udać się na koniec grudnia, aby mieć pewność, że dopisze słoneczna pogoda i wysokie temperatury? Pomysłów może być wiele, ale proponujemy Tajlandię, Sri Lankę, Seszele i Dominikanę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *