Nie musicie daleko szukać – sesja ślubna w Krakowie!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że chcecie, żeby Wasza sesja ślubna była wyjątkowa. Zapewne szukacie wyjątkowych miejsc, w których możecie ją zrealizować, ale tak naprawdę nie musicie daleko szukać! Wystarczy, że obejrzycie się wokół, pomyślicie, jakie miejsca są ważne w historii Waszego związku i okaże się, że najlepsze miejsce na Waszą sesję ślubną już na Was czeka! 

Wybierzcie ważne dla Was miejsce

Ania i Dawid zdecydowali się na sesję ślubną w mieście, w którym poznali się na studiach. Wykorzystali więc ich ulubione zakątki i uliczki jako tło ich sesji. Nie dość, że sesja odbywała się w malowniczym Krakowie, do którego Pary przyjeżdżają z całej Polski, to jeszcze miała wyjątkowe znaczenie w historii ich związku. 

Czujcie się jak u siebie! 

Jeśli wybieracie znajome lub ważne dla Was miejsce, to bądźcie przewodnikami dla Waszego fotografa. To Wy najlepiej znacie urokliwe zakątki i miejscówki, z których chcielibyście mieć kilka kadrów. Takie znajome miejsce też sprawi, że będziecie czuć się bardziej swobodnie podczas sesji, ponieważ będziecie po prostu u siebie. 

A Wy gdzie chcielibyście zorganizować swoją sesję ślubną? 

Zobacz także: 

Zdjęcia: Dominika Kusy Fotograf

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *