Jesienne śluby – nadchodzi na nie czas!

Nie wiem jak Wy, ale my uwielbiamy klimat jesiennych ślubów. Te piękne nasycone kolory, krajobraz złotej polskiej jesieni… Sceneria z bajki! I chociaż zwykle Pary decydują się na organizację ślubu i wesela latem, kiedy to pogoda jest najpewniejsza, to jednak jesienne śluby mają to coś i zyskują coraz więcej zwolenników! 

Kolory, które królują na jesiennych ślubach 

Butelkowa zieleń, głębokie czerwienie, ciepłe kolory. Brzmi fantastycznie, a jeszcze lepiej wygląda! Jesienny ślub to też okazja na postawienie na ciemniejszy makijaż Panny Młodej, ciemne usta i mocniej podkreślone oczy. Zachwycające są także jesienne kompozycje kwiatowe, w których znaleźć się mogą też liście w pięknych kolorach. 

Jesienne kreacje ślubne

Pan Młody za to może zdecydować się na bardziej niekonwencjonalny jesienny kolor garnituru czy kamizelki. Chłodniejsza pogoda pozwala także na wybór ciekawych krojów sukien ślubnych i sukienek druhen z bardziej zabudowanymi rękawami czy nawet z futerkami. 

Magiczny klimat jesiennych ślubów 

Mimo chłodniejszej pogody, warto rozważyć organizację ślubu jesienią. Często łatwiej w tym okresie znaleźć wolny termin w ciekawych lokalizacjach czy u świetnych usługodawców ślubnych. No i te piękne jesienne zdjęcia! 

Zobacz także: 

Zdjęcia: Anna Pimenta Photography

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *