Intymna chwila we dwoje przed ślubem w obiektywie!

Kto przechodził już przez wir przygotowań ślubnych, to wie, że znalezienie chwili tylko dla siebie w tym całym zamieszaniu graniczy z cudem. A przecież, to właśnie o Was chodzi w tym dniu i to na Waszej miłości wszyscy mają się skupiać. Coraz więcej Par decyduje się na tzw. first look, czyli chwilę, w której Para Młoda spotyka się tuż przed ślubem, by ten wyjątkowy moment pierwszego spotkania przeżyć tylko we dwoje. My natomiast dzisiaj proponujemy trochę wydłużony first look, czyli intymną mini sesję przed ślubem! 

Tylko Wy dwoje i… fotograf! 

Chociaż takie intymne i pełne emocji momenty przeżywa się tylko we dwoje, to takie chwile uwiecznione przez fotografa zapamiętacie na dłużej. Będzie to też wyjątkowa pamiątka tego momentu “tuż przed”, w którym byliście tylko Wy i w którym na chwilę uciekliście od całego weselno – ślubnego zgiełku. 

Pamiętajcie, że to Wy jesteście w centrum tego dnia! 

To bardzo ważne! Pozwólcie sobie na momenty bliskości, na wspólne celebrowanie chwili, na cieszenie się swoją obecnością. Wystarczy nawet jedno głębokie spojrzenie w oczy. Bądźcie razem i bawcie się dobrze! 

Zobacz także:

Zdjęcia: Perfect View Photo&MUA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *