Czy da się jeszcze znaleźć DJ-a na 2020?!

Jak trudno znaleźć odpowiednią muzykę na swoje wesele, wie każda planująca ślub Para. Gdy w końcu bierzecie kogoś na celownik, okazuje się, że dany DJ ma wypełniony po brzegi grafik na 2020, a szansa na rezerwację terminu w najbliższej przyszłości jest niewielka. Im lepszą opinią cieszy się DJ, tym trudniej będzie zapewnić sobie jego usługi. Najbardziej cenieni profesjonaliści mają plany na cały przyszły rok albo i dalej. Czy wobec tego można jeszcze znaleźć gdzieś godziwego DJ-a na 2020? A może pozostało Wam zadowolić się gorszej jakości muzyką i nie zawsze w swoim guście?

DJ na wesele na 2020 – nierealne czy wciąż możliwe?

Jeśli zostawiacie ślubne plany na ostatni moment, możecie poczuć się rozczarowani, gdy okaże się, że nie ma już szansy na skorzystanie z usług upatrzonych firm. Co robić, gdy każdy polecany przez znajomych DJ okazuje się w Waszym terminie zajęty?

Skorzystać z usług ŻWAWO kolektyw. To świeżość na rynku w postaci prężnie działającej agencji. Tworzy ją aż 7 utalentowanych DJ-ów, dzięki czemu znalezienie wolnego terminu jest łatwiejsze.

Jednym z nich jest Kaj, dziennikarz muzyczny, który lubi wesela w ogrodzie, soul, rap, R&B, house i disco. Damian może pochwalić się bogatym doświadczeniem w prowadzeniu imprez, w tym także muzycznych. Jako animator, potrafi doskonale rozbawić uczestników przyjęcia, grając funk, pop, R&B i stare, nieśmiertelne disco. W 2020 na Waszym weselu może też zagrać Filip, członek muzycznego zespołu, miłośnik podróży i motocykli. To doskonały wybór na wesele w miejskim stylu. Aleksa można spotkać w poznańskich klubach. Ten doświadczony DJ dobrze czuje się na przyjęciach w stylu boho.

ŻWAWO kolektyw w 2020 roku – najlepszy wybór na wesela w duchu slow

To jeszcze nie wszyscy. W skład ŻWAWO kolektyw wchodzi też Staszek. Uzdolniony DJ, studyjny muzyk i zapalony rowerzysta obejmie stery nad przyjęciem w rytmie slow, ułatwiając gościom odprężenie i wprawiając ich w dobry humor. A może Tomek? To DJ w rockowym wydaniu, przeciwnik pośpiechu i pasjonat dalekich podróży. Na weselu w 2020 można się po nim spodziewać muzyki lat 60., rock’n’rolla i funkowych kawałków. Siódmy i ostatni DJ w agencji ŻWAWO kolektyw to Norbert, który błyskawicznie zapełni parkiet, zarażając gości pozytywną energią i oferując fantastyczne brzmienia.

Agencja powstała głównie z myślą o tych parach, które marzą o weselu w stylu boho, slow, disco czy rustykalnym. Poza dopasowaną do charakteru imprezy muzyką, ŻWAWO kolektyw zapewnia coś jeszcze…

DJ na wesele 2020 – aranżacja i muzyka

ŻWAWO kolektyw doskonale wpisze się w weselną aranżację, wtapiając się w otoczenie. Jak to możliwe? Dzięki dostosowanym do charakteru przyjęcia stanowiskom. Tylko w tej agencji wybór frontów stołów DJ-skich jest tak szeroki. W zależności od Waszych potrzeb, ŻWAWO kolektyw żongluje stylami, od hipsterskiego, poprzez boho i disco, aż po rock. W 2020 roku będzie oryginalnie i efektownie.

Stół DJ-ski może mieć postać miejskiego roweru (!) lub przyciągać uwagę gigantycznym znakiem rozpoznawczym zespołu Rolling Stones. Do wyboru macie także leśny front udekorowany gałęziami oraz szalony front w stylu disco!

Współpracując z agencją nie trzeba też martwić się o oświetlenie. Z głowicami ruchomymi, lampami PAT lub Portman będzie klimatycznie i pięknie. Aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować termin na 2020, warto zajrzeć na https://zwawokolektyw.pl/ i wykorzystać formularz kontaktowy. Wystarczy telefon lub mail, by poznać wszystkie szczegóły współpracy.

Artykuł sponsorowany

Film: Videolook Weddings

Zdjęcia: KAPALA weddings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *