Concept Weddings VI już w tę niedzielę!

Concept Weddings

Szykujcie się na prawdziwe święto alternatywnej sceny ślubnej! Concept Weddings to – pośród wszystkich wydarzeń tego typu – event o chyba najbardziej wyluzowanej i przyjaznej atmosferze. Tutaj nie będziecie mieli problemu, żeby spokojnie porozmawiać z usługodawcami o Waszym weselu jak starzy znajomi. Wpadajcie do NOT Wrocław już 11 listopada o godzinie 10:00! Wstęp jest wolny.

Motyw przewodni Concept Weddings VI – Family Affair

Concept Weddings VI

Concept Weddings imponuje nam ze względu na odważny motyw przewodni. Family affair, czyli „sprawa rodzinna”, wydarzenie rodzinne, rodzinna impreza – to spojrzenie na ślub i wesele, do którego zachęcają nas organizatorzy. Pośród marketingowego contentu, który zachęca nas do organizacji tego, zamówienia tamtego – skupienie się na ludziach, którzy są w tym najważniejszi, to chyba bardzo odważne podejście, prawda?

Targom towarzyszy sesja zdjęciowa obrazująca ten zamysł. Kilka zdjęć możecie zobaczyć w artykule.

Concept Weddings 2018

Kogo spotkacie na tych alternatywnych targach?

Na Concept Weddings zobaczycie wielu cenionych alternatywnych usługodawców oraz nowe twarze na ślubnej scenie. Możecie spotkać na żywo także nasze partnerskie firmy, takie jak Stara Kruszarnia, Kwiaty w Mieście czy Hercklamoty. Będzie co oglądać!

Concept weddings plakat

Więcej informacji w wydarzeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *