Co powinien mieć Pan Młody w dniu ślubu?

Szaleństwo przedślubne zazwyczaj udziela się Pannie Młodej. To ona stresuje się każdym detalem i tym, czy wszystko pójdzie według planu. Ale odrobina stresu przedślubnego czy większej ekscytacji towarzyszy też Panu Młodemu, który zazwyczaj w tego typu poradnikach jest zaniedbywany.

Panowie! Bez stresu, jesteśmy tu, żeby Wam pomóc i przygotować Was na nieprzewidziane sytuacje w dniu ślubu. Mamy więc dla Was mały niezbędnik ślubny. Wasza Ukochana ma już zapewne swój pakiet przygotowany. Zatem zajmijmy się tym, co powinien mieć Pan Młody w dniu ślubu.

Coś dla wrażliwców…  i nie tylko

Chusteczki! Wierz mi, przydadzą się. Moment zaślubin i cały dzień ślubu w ogóle jest pełen wzruszających chwil. Moment przysięgi, first look z drugą połówką, przemówienia Gości… To poruszy nawet największego twardziela. A jeśli i tak nie planujesz uronić łezki, to z pewnością chusteczki przydadzą się Pannie Młodej. Jej torebka i torebka Świadkowej nie są w stanie wiele pomieścić, więc chociaż w tym je odciążysz. Więc pamiętaj, chusteczki to coś, co powinien mieć Pan Młody w dniu ślubu.

Zobacz także: Ślub – o czym trzeba pamiętać?

Porządne zabezpieczenie – czyli…

  • Zapasowe spodnie – odpukać, ale może się zdarzyć, że spodnie pękną w tańcu, słyszeliśmy o takich sytuacjach. Nawet jeśli nie jesteś takim porywającym tancerzem i nie planujesz prezentować zapierających dech w piersiach ewolucji na parkiecie, to i tak rozważ posiadanie spodni na zmianę.
  • Zapasowa koszula – na wypadek oblania się i tym podobne. Absolutnie nie twierdzimy, że jesteś tak niezdarny i niechlujny, że będzie ona koniecznością, ale przezorny zawsze ubezpieczony. Nie chcesz chyba, żeby Wasze ślubne zdjęcia, poza bukietem Panny Młodej, zdobiła jeszcze plama z barszczu na Twojej koszuli.

Zobacz nasze propozycje w kategorii: Garnitur.

Co jeszcze powinien mieć Pan Młody w dniu ślubu… Kontrolę nad butonierką

… jeśli ją ma! Zapewniam Cię, że jest to coraz bardziej popularny dodatek ślubny, więc możesz jeszcze o tym nie wiedzieć, ale w tym dniu może zdarzyć się, że będziesz musiał sam ją przypiąć. Warto zatem mieć ze sobą agrafkę i/lub osobę, która ją przypnie, niekoniecznie musi to być Twoja przyszła żona 😉

Dobrego wiązacza krawatów/much

Tu przyda się niezawodna osoba. Niekoniecznie kumpel, który zawiąże Ci krawat według tutorialu na YouTube’ie. Może się okazać, że dziadek czy starszy wujek będzie odpowiednią osobą do tego zadania – w końcu oni musieli sobie jakoś radzić bez YouTube’a (SZOK!). W tym szczególnym dniu potrzebujesz przecież solidnego wiązania. Także do listy pod tytułem: co powinien mieć Pan Młody w dniu ślubu dopisz też wiązacza krawatów.

And last but not least – mocną głowę!

O tak, to bardzo ważny punkt. I nawet jeśli hektolitry wysokoprocentowych napojów Ci niestraszne, mógłbyś godzinami opowiadać o swoich pijackich podbojach i wyjątkowych osiągach, NIE MOŻESZ pić ze wszystkimi, żeby dotrwać do końca imprezy w dobrym stanie! Naprawdę. Mówię poważnie. Dołóż do tego stres, zmęczenie i wszystkie udzielające się tego dnia wokół emocje. Dlatego pij z głową, mocną głową.

Powodzenia!

Zobacz także:

Zdjęcia: KAPALA weddings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *