BACK TO NATURE w Starym Browarze za nami – jak było?

Doskonale znane okołopoznańskie wydarzenie ślubne było zawsze związane z Folwarkiem Wąsowo. Tym razem jednak klimaty boho przeniosły się do miasta, a Folwark pojawił się jako wystawca! Jak sprawdziły się naturalne motywy w industrialnej przestrzeni Starego Browaru?

Czy zmiana lokalizacji była dobrym pomysłem?

fot. Agata Grządzielska

Trochę obawialiśmy się, że skomplikowany układ Starego Browaru utrudni Parom dotarcie na targi. Okazało się jednak, że dla naprawdę zainteresowanych osób takie przeszkody nie mają znaczenia i frekwencja ponownie dopisała.

Industrialne, minimalistyczne wnętrza Blow Up Hall 5050 zostawiły duże pole do popisu wystawcom, dzięki czemu zróżnicowane style mogły błyszczeć tak samo.

Kto zwrócił naszą uwagę?

fot. Agata Grządzielska

Jako że targowa przestrzeń nie była mocno doświetlona, najbardziej wzrok przyciągały bijące światłem stoiska.

Na samym wejściu zachwycała świeża konstrukcja stoiska DJ-ki Anny Panter – neony i surowe klatki przywołujące na myśl amerykańskie kluby były strzałem w dziesiątkę. Czujemy, że w nadchodzącym sezonie to mocno chwyci 🙂

Z kolei blaskiem lamp retro biły koncepcyjnie połączone stanowiska ŻWAWO kolektyw, Bungalow Design & Event oraz Ślub Humanistyczny Joanna Humerczyk. Do ciepła wszystkie stworzenia ciągną! 🙂

Oferta dekoracyjna na BACK TO NATURE

fot. BP Design studio fotografii i grafiki

Podobnie jak na wszystkich wcześniejszych edycjach, Kamil z Bungalow pokazał, że wpisywanie się w panujące trendy to za mało i stworzył coś nowego. Ostatnio była to strefa chillout w stylu Lazurowego Wybrzeża, a tym razem – próbki aż dziewięciu dekoracji w różnych stylach na bardzo małej przestrzeni!

Jak się pewnie domyślacie – biorąc pod uwagę layout naszego portalu – zachwycały nas wszystkie przebłyski butelkowej zieleni, między innymi na stanowisku Migawek.

Bardzo spodobało nam się, że SAVVY Jewellery przygotowało równie szeroką ofertę biżuterii dla mężczyzn, co dla kobiet! Cieszyła też obecność nowego miejsca na wielkopolskiej mapie ślubnej – Dworku Separowo.

BACK TO NATURE – oby do wiosny!

fot. Agata Grządzielska

Jedno jest pewne – z ciekawością sprawdzimy, co nowego pojawi się podczas wiosennej edycji BACK TO NATURE! To już 19 kwietnia. I znów (mamy nadzieję) zrobi się ciepło, dlatego wydarzenie wraca do Wąsowa!

Zdjęcie główne: BP Design studio fotografii i grafiki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *