BACK TO NATURE V już w listopadzie – w nowej lokalizacji

Już 17 listopada odbędzie się kolejna edycja alternatywnych targów ślubnych z serii BACK TO NATURE. To niewątpliwie jedne z wydarzeń tego typu w Polsce, które zawsze cieszy się dobrą frekwencją i daje przestrzeń do zaprezentowania się usługodawcom wyznaczającym trendy.

Alternatywne targi BACK TO NATURE V – w Blow Up Hall 5050 Hotel

Tak z pewnością będzie i tym razem – tym bardziej, że targi rozwijają się i przenoszą do Starego Browaru! Aktualna edycja odbędzie się w Blow Up Hall 5050 Hotel (Słodownia +2). Z pewnością industrialna przestrzeń będzie dobrym i uniwersalnym tłem dla stoisk wystawców.

Kogo spotkamy na targach?

Będziecie mogli zobaczyć nowe projekty sukien Ochocka Atelier, zdjęcia These Moments, spotkać się z Dostojnymi i DJ-ami ze ŻWAWO kolektyw, a także ponownie porozmawiać z celebrantami ze Ślubu Humanistycznego Joanny Humerczyk. Nie zabraknie oczywiście stoisk organizatorek – czyli Agaty Grządzielskiej oraz Pracowni Zieleni.

Kolejnych ujawnianych usługodawców możecie śledzić tutaj.

Informacje

Targi potrwają od 11:00 do 18:00. Wstęp kosztuje 10 zł. Bilety można kupić tutaj oraz przy wejściu do Słodowni +2 w dniu wydarzenia. Organizatorki zachęcają do zakupu biletów online, aby uniknąć stania w kolejkach.

W artykule zostały zaprezentowane zdjęcia pochodzące z sesji promującej wydarzenie.
Organizacja: Katarzyna Zych, Magda Jędrzejczak​, Agata Grządzielska
Florystyka i miejsce: Pracownia Zieleni
Zdjęcia: Agata Grządzielska fotografia
Spódnica: Anna Sarnowska Studio
Makijaż: Delfina Kardaś Kotlicka Makeup Artist
Modelka: Katarzyna Zych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *