BACK TO NATURE IV – mamy dla Was informacje i sesję!

Alternatywne targi ślubne - sesja

Podoba nam się to, co widzimy. Coraz więcej luzu, przez co całe zamieszanie związane ze ślubem wydaje się mniej stresujące. O czym mowa? O sesji promocyjnej, którą przygotowały organizatorki BACK TO NATURE. I wiemy, że tak samo naturalnie i niewymuszenie będzie na samych alternatywnych targach. Skąd to wiemy? Bo już tam byliśmy i będziemy znowu!

Alternatywni wystawcy oraz ich prelekcje

Wydarzenie odbędzie się oczywiście w Folwarku Wąsowo – najciekawszych wystawców ślubnych z Wielkopolski i nie tylko znajdziecie zarówno w budynku Stodoły, jak i Obory. Ale to nie wszystko! W trakcie alternatywnych targów odbędą się także prelekcje specjalistów z różnych kategorii usług ślubnych. Przemówią (ale na luzie, nie spodziewajcie się klimatu jak na szkolnej akademii :)): Kwiaty i Miut, Jegomość, Ochocka Atelier, Zaczarowane Warkocze, Ślub Humanistyczny Joanna Humerczyk i Winnica Moderna.

Alternatywne targi ślubne BACK TO NATURE IV – szczegóły

Targi startują 7 kwietnia o godzinie 11:00 i trwają do 17:00. Wstęp jest wolny, a zwierzęta mile widziane. Więcej informacji znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku.

Liczymy na wiosenną aurę! Do zobaczenia!

Zobacz, jak było na poprzedniej edycji:

Zdjęcia: Agata Grządzielska
Dekoracje: Pracownia Zieleni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *