5 pomysłów na randkę zimą

Jeśli chcecie od zimowego czasu czegoś więcej niż wspólnego zalegania przed Netflixem, mamy dla Was kilka propozycji. Nie wiesz, gdzie zabrać narzeczonego lub narzeczoną, ją lub jego? Pomysł na randkę zimą nie przychodzi tak łatwo, jak w innych porach roku, więc postanowiliśmy Wam pomóc.

Wypad do pijalni czekolady

W Polsce można znaleźć coraz więcej pijalni z naprawdę dobrą czekoladą (np. belgijską) oraz luksusowych kawiarni z naprawdę dobrą kawą (damn good coffee, jak powiedziałby agent Cooper z „Miasteczka Twin Peaks”). Wyjście do jednego z tych miejsc pozwoli Wam się rozgrzać w miłej atmosferze. Oczywiście nie musicie na tym poprzestać – przeniesienie się do równie ciepłej restauracji na kolację jako kontynuacja tego pomysłu na randkę zimą – jest wskazane. Właściwie wskazane jest wszystko, co indoor, taki mamy klimat.

Ambitniej? Ciekawa wystawa lub escape room

Trafiliśmy na osoby ambitne, które potrzebują mocniejszej intelektualnej stymulacji? 🙂 Dobrym pomysłem na randkę zimą będzie wystawa w muzeum lub centrum kultury. W dużych miastach macie większą szansę na coś naprawdę ciekawego, na przykład wystawę malarza międzynarodowej sławy wraz z przewodnikiem. Słyszeliśmy też o escape room’ach dla dwojga, gdzie wspólnie rozwiązując zagadki, możecie się lepiej poznać lub po prostu dobrze zabawić.

Wyjście do kina

Kino to klasyk, który sprawdza się zawsze, ale jako pomysł na randkę zimą jest zwłaszcza trafione. To kolejne miejsce, gdzie można miło i klimatycznie spędzić czas w cieple (choć warto uważać, bo nie w każdym multipleksie jest ciepło!) Nadal to oglądanie filmu, ale już nie streaming na własnej kanapie.

Klasyczny pomysł na randkę zimą – lodowisko

Wypad na lodowisko to dobry pomysł na randkę zimą tylko jeśli wiecie, że druga osoba potrafi jeździć. Wtedy możecie zabrać tam chłopaka lub dziewczynę bez wahania. Chociaż, może nauka partnera nie byłaby najgorszym pomysłem? 😉

City break!

Jeśli lubicie rozmach, a na cel chcecie przeznaczyć dużo większe środki, weekendowy wypad to pomysł na randkę zimą dla Was. Najlepiej do miejsca, gdzie za oknem śnieg, wewnątrz dużo grzanego wina, a sauna i masaże rozumieją się same przez się. Taka randka w wersji extended zadowoli chyba nawet najbardziej wymagających partnerów 🙂

Chociaż pogoda potrafi skutecznie zamknąć nas w czterech ścianach – nie poddawajcie się i znajdźcie idealny dla Was pomysł na randkę zimą!

Zobacz także:
Ślub zimą. 5 zalet i 5 wad
Zimowy ślub – jak go zorganizować?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *